Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Jedenadvacet výtažků ovoce a zeleniny obsažených v přípravku Nutria - antioxidační ultimatum!
Přípravek Nutria je účinný antioxidační doplněk, který byl vyvinut proto, aby pomáhal vašemu organismu v boji proti toxinům a jiným škodlivinám vyskytujícím se v dnešním moderním světě. Tento přípravek představuje revoluční průlom v oblasti potravinových doplňků. Obsahuje stopové prvky a fytonutrienty, které podpoří váš imunitní systém a dodají vašemu tělu kýženou vitalitu a zdraví.
intra_nutriaplus_us.jpg

  

 

 

 

 

 

Třiadvacet bylinných výtažků obsažených v přípravku Intra = SYNERGIE bylin!

Osvědčené a prověřené bylinné výtažky obsažené v přípravku Intra vám dodávají fytonutrienty (rostlinné látky) a antioxidanty chybějící ve vašem jídelníčku a poskytují vašemu organismu rovnováhu, kterou potřebujete pro zdraví a fyzickou i duševní pohodu. Intra je přírodním doplňkem výživy a jejích třiadvacet přesně vyvážených výtažků spolu působí mnohem účinněji. Intra pomáhá posilovat všech osm systémů lidského organismu a udržovat je v rovnováze. Vy se přitom cítíte lépe, šťastnější a plni energie!

Intra + Nutria = spolu lépe

Nutria je průlomovým přípravkem doplňujícím třiadvacet osvědčených a prověřených rostlinných výtažků obsažených v přípravku Intra. Jsou-li oba přípravky používány souběžně, na váš organismus působí až dvě stě padesát vlastností podporujících zdraví. Tato řada bylinných výtažků má totiž v dané kombinaci větší potenciál, než jaký by její složky vykazovaly jednotlivě. Info zde.

kucharka-uspechu-lifestyles.jpg